Ynzo van Zanten

Naam: Ynzo van Zanten
Expertgebieden:
Duurzaamheidsstrategie
Communicatie

Ynzo van Zanten is econoom, ondernemer en initiatiefnemer van Green Inc. Eerder was hij als Country Manager Benelux verantwoordelijk voor de lancering van het duurzame Engelse fruitsmoothiemerk innocent drinks op het Europese continent.

Voor Green Inc. adviseert en motiveert hij organisaties op het gebied van communicatie en verantwoord ondernemen. Ynzo is daarnaast docent en initiator van het succesvolle minorprogramma ‘Sustainable Leadership & Entrepreneurship’ aan de Hogeschool van Amsterdam, en gastdocent aan de UvA en TU Delft.

Recent verzorgde hij trainingen en lezingen voor ID&T, ANVR, ANWB, de Rabobank, en de Rotterdam Business School. Voor de NIMA organiseerde Green Inc. onlangs de Masterclass Duurzaamheid en Marketing. Voor zijn overstap naar innocent drinks was hij zes jaar business consultant voor Accenture. Op zijn website legt hij zijn ideeën over groen zaken doen voor aan geïnteresseerde lezers en mede-ondernemers.

Artikelen van Ynzo van Zanten

Aanmelden nieuwsbrief

Aanmelden als expert

Wilt u ook expert worden of kent u iemand die dit wil? Meld u hier aan!